KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13475197
nr 1347 5197
Conrad Marca-Relli
(1913-2000), USA
Carborundumetsning, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 56x75 cm
Conrad Marca-Relli, amerikansk konstnär född 1913, död 2000 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:08:54
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr
6
1.400 kr
Conrad Marca-Relli
Läs mer om Conrad Marca-Relli